Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Peklo

7. 11. 2010

 peklo.jpg

Peklo je vůbec nejzajímavější úroveň celé hry. Jsou zde obléhací stroje, padající zdi, trosky budov, výbuchy, zasáhnuté letadlo, potápějící se loď, atomový hřib a to vše zastavené v čase.

Hodnocení. 9/10
Počet nepřátel: 1
Herní doba: 10 min


Přízrak mnicha se sekerouprizrak---mnich.jpg

Info: Poloprůhledný přízrak podobný mnichovi, který nese velkou sekeru. Tou vás může seknout ale chvilku mu trvá než se napřáhne. Zemře po jediném výstřelu.

Ohrožení: 3%

Zbraň: Elektro

 

 

 

 

 

 


 

Přízrak mnicha s holíprizrak---kostlivy-mnich.jpg

Info: Poloprůhledný přízrak podobný mnichovi s holí. Na jednom konci hole je jen zvláštní nádoba ale na druhém je velká a nebezpečná čepel. Zemře po jediném výstřelu.

Ohrožení: 4%

Zbraň: Elektro

 

 


Přízrak smrtkyprizrak---smrtka.jpg

Info: Poloprůhledný přízrak podobný smrtce. Má velkou kosu a při pohybu se jakoby kolébá ze strany na stranu takže je těžší ji trefit. Zemře po jediném výstřelu.

Ohrožení: 4%

Zbraň: Elektro

 

 

 

 


Přízrak pekelného dozorceprizrak---pekelny-dozorce.jpg

Info: Polporůhledný přízrak podobný člověku se zvláštní přilbou. Má v rukou elektrický obušek, kterým zblízka útočí. Zemře po jediném výstřelu.

Ohrožení: 6%

Zbraň: Elektro

 

 

 

 

 

 


Luciferlucifer.jpg

Info: Vládce pekel a nejnebezpečnější protivník celé hry. Je to velká okřídlená postava s mečem. S tím může sekat nebo přivolávat déšť meteoritů. Pokud zabodne svůj meč do země meteority z ní vylétnou a po chvíli spadnou na vás. Je nezranitelný vůči všem možným útokům a ublíží mu jen jeho vlastní meč.

Aréna: Obrovské údolí obklopené skalami. Je tu téměř rovina až na pár nízkých kopečků. Každé místo v tomto údolí však odpovídá místu v Pekle, to znamená, že po opouštění údolí se ocitnete tam kam jste v údolí došli. Proto je nutné dávat pozor, kde se nacházíte, protože po opuštění se klidně můžete ocitnout na nějakém smrtícím místě.

Popis boje: Po zabití 66 přízraků jste s Luciferem v údolí ale v podobě démona. Tato přeměna zanedlouho skončí a musíte (pokud se vám nepovede Lucifera zabít) zničit dalších 66 přízraků abyste se sem vrátili. Tentokrát jste jako démon zranitelný. Všimněte si, že údolí odpovídá Peklu, kde jste byli před přeměnou, nejsou tu ale trosky budov a další věci, které by vám překážely. Je zde ale okraj přes který nesmíte spadnout nebo zemřete, takže dávejte pozor kam jdete. Lucifer začne buď sekat mečem po vás (jestliže jste u něj moc blízko) v tom případě utíkejte co nejdál nebo může vyhodit meč do vzduchu a následně ho zarazit do země. Z té potom vyletí velké kameny do vzduchu a po chvilce na vás začnou padat takže se snažte jim uskočit. Během toho ale musíte stále sledovat Lucifera a dávat pozor na kameny. V této chvíli totiž musíte využít pravě padající kameny a střelbou odrazit alespoň jeden kámen na Lucifera. Musíte dobře mířit a ve správný okamžik vystřelit. Lucifer po zásahu kamenem vymrští meč na vás a to je přesně ta pravá chvíle, kdy můžete s Luciferem skoncovat. Stačí střelou odrazit meč, který letí proti vám zpátky na Lucifera. Pokud se vám to nepovede musíte počkat na další kameny a zkusit to znovu. Jestliže se vám ale podaří meč odrazit, zabodne se Luciferovi do těla a ten zemře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stránky

(Marcus, 24. 3. 2018 21:50)

Vynikající popisy nejen levelů ale hry celkově. Parádní stránky, palec nahoru :-)

Přízraky

(Marcus, 11. 4. 2016 22:01)

To jsou vlastně všechno duše stvůr které jste už vystříleli...