Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. Močál

3. 11. 2010

 mocal.jpg

Močál je velice malá úroveň. Je zde pouze malý kamenitý ostrůvek a všude kolem se rozprostírá smrtící bažina. Za ní jsou neprostupné stromy.

Hodnocení: 3/10
Počet nepřátel: 1
Herní doba: 5 min


Bahňákbahnak.jpg

Info: Velký tvor tvořen pouze bažinou. Je takřka v tekutém stavu takže mu nic neubližuje. Má hned několik útoků. Mezi nejnebezpečnější patří vyvolání vodního hada ( časem dokáže vyvolat i dva najednou). Také může vystřelit energetickou střelu a velkou výbušnou bublinu.

Aréna: Ne příliš velký placatý ostrůvek uprostřed smrtící bažiny. Pohybovat se v ní je opravdu nebezpečné. V bažině je ovšem mnoho beden smíšené munice, takže pokud bude třeba ji vzít nevyhnete se zranění. Vedle ostrůvku je ještě jeden mnohem menší na kterém je několik dalších beden munice.

Popis boje: Nejprve sežeňte na menším ostrůvku náboje do brokovnice (případně můžete sehnat i munici povalující se v bažině). Sledujte pořád Bahňáka a dávejte pozor, jestli nevystřelí proti vám velkou bublinu, pokud ano rychle ji sestřelte. Také může strčít ruku do bažiny a někde jinde z bažiny vyleze had, který se vás pokusí zamáčknout. Rychle musíte uskočit jinak to schytáte. Snažte se šetřit zdraví, protože zde není žádné brnění a ani léčení. Všimněte si na hladině bublinek, které čas od času vyskočí. Jakmile bude Bahňák poblíž, sestřelte bublinu a následný výbuch Bahňáka zraní. Takto to opakujte dokud Bahňák nezmění barvu na šedivou. Nyní je už v pevném skupenství a můžete mu ublížit. Moc toho ale nestihnete, neboť se po chvilce opět rozpustí (zprůhlední se).

Teď už může přivolat dva hady před kterými je mnohem těžší uhnout. Poslední jeho útok je jakýsí světelný výboj, který po vás mrští. Vždy když se napřahuje poznáte, že se ho chystá hodit. Na hladině se teď povaluje několik větších bublin - všechny rozstřelte a vyšlehne z nich plamen. Potom začnou z bažiny létat velké bubliny a jakmile bude nějaká z nich prolétat kolem Bahňáka rozstřelte ji. Nyní se Bahňák opět zhmotní a začne zhasínat plameny. Je teď naprosto neškodný dokud všechny nezhasne. Můžete ho tedy vážně poranit, ale jakmile zhasne plameny bude opět útočit. Znovu se na hladině objeví bubliny a musíte je opět všechny zničit. Takto to stále opakujte, dokud Bahňáka nezabijete.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bahní Nestvůra

(Dan Valečka, 30. 3. 2016 20:31)

Je to fakt velká nestvůra a kolem je bažina nesmíte do ni vstoupit jinak vám to ubere životy když se pohybuje vedle bubliny tak do ni můžete střelit a ubere mu to život.

Bahní Nestvůra

(Dan Valečka, 30. 3. 2016 20:24)

Je to fakt velká nestvůra a kolem je bažina nesmíte do ni vstoupit jinak vám to ubere životy když se pohybuje vedle bubliny tak do ni můžete střelit a ubere mu to život.