Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Vesnice zatracených

15. 11. 2010

 vesnice-zatracenych.jpg

Poničená vesnice ve které většina domů hoří nebo je rozpadlá. Je zde náměstí, kde je kromě radnice několik popravišť. Kus za radnicí je velký kostel a u něj hřbitov. Za ním je cesta vedoucí k mlýnu.

Hodnocení: 8/10
Počet nepřátel: 248
Herní doba: 25 min


Vidlákvidlak.jpg

Info: Chlápek s vidlemi a košem na zádech. V koši má usekané ruce, které po vás hází. Horší ovšem je když hodí vidle, ty jsou napuštěny otravným plynem, který vás ještě po zásahu bude chvíli zraňovat ( vidlí má nekonečné množství ). Vidlemi vás může i píchat pokud se přiblížíte.

Ohrožení: 30%

Zbraň: Meč

 

 

 

 


Andělíčekandelicek.jpg

Info: Malý anděl vznášející se nad zemí. V rukou má veliký svícen se kterým vás může praštit. Také z něj může střílet šipky. Ty letí hodně rychle a je lepší si najít nějaký kryt.

Ohrožení: 32%

Zbraň: Samopal

 

 

 

 

 

 


Knězknez.jpg

Info: Zvrácený kněz schopný oživovat mrtvé. Pokud je u něj nějaké tělo pravděpodobně ho půjde oživit což obnáší to, že se mu zbarví kříž do fialova a během toho je nezranitelný, dále půjde k mrtvole a za chvilku se opět objeví živá. V boji je tedy nejlepší zabít nejdříve jeho nebo nepřátele, kteří jsou od něj daleko. Může vás také praštit křížem, který nese v ruce.

Ohrožení: 15%

Zbraň: Ďábelské oči

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář