Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trauma - Overdose

31. 8. 2011

Trauma

V Overdose je možné hrát Traumu okamžitě a není k tomu potřeba vyhrát karty jako v předešlých dílech. Trauma je ovšem extrémně těžká a mě se nepodařilo překonat ani 3. úroveň - Poušť. Nevím tedy co se stane po dohrání (pokud se vůbec něco stane). Pokud se někomu podařilo Traumu dohrát napište prosím o tom, buď do komentářů nebo na můj mail abych mohl tento text doplnit. Uvedu zde alespoň postup jak být na Traumu co nejvíce připravený. Velice těžká je i obtížnost Noční můra a proto je lepší pro vyhrávání karet zvolit Nespavost, jestliže jste ale zkušený hráč a několik Painkillerů už máte za sebou klidně si dejte Noční můru ale buďte připraveni na to, že to bude horší než předešlé Painkillery na Trauma.

1. začít hrát na obtížnost Nespavost (na Snění není možné vyhrát karty a Noční můra je velice obtížná i na normální dohrání bez plnění úkolů pro získání karet)

2. dohrát hru a vyhrát při tom 17 karet (máte všechny karty vyhrané)

3. opět spustit novou hru na obtížnost Trauma (nechat si vyhrané karty)

4. ???

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

noční mura

(petr, 16. 10. 2011 10:46)

ja dohral noční můru a chistam se v overdose na trauma dohral jsem painkkiler overdose ressurection batlle out of hell a poslední díl ktrey si ted nespomina jak jse menuje

Re: noční mura

(Lukaskon, 17. 10. 2011 19:18)

Je vidět, že jsi fanda Painkilleru a máš za sebou už všechny díly. S Trauma obtížností ti fandím. Mě se nepodařilo překonat 3. úroveň, tak snad budeš úspěšnější:) Jestli tam budou nějaké změny oproti jiným obtížnostem, budu rád když napíšeš jaké to jsou, abych mohl článek doplnit.
Pokud budeš chtít se na něco ohledně Painkilleru zeptat nebo si o tom jen popovídat, můžeš mě kontaktovat přes mail.